Swami Anahata Academy

SEXUÁLNÍ MISTROVSTVÍ PRO MUŽE

Modul 1 - Část 2:

Cvičení - Celotělové plynutí energie

Teď vám popíšu a předvedu dnešní cvičení. Níže najdete také MP3 nahrávku, kterou si můžete k cvičení pustit a nechat se jí vést. Je v ní hudba a hlas, který vás povede. Cvičení vám pomůže aktivovat proudění energie v celém těle a obnoví vaší životní energii.

Modul 1
- rozcestník

Část 1 – Lekce: Základy vedení tělesné energie

⤵︎

Nejdříve si poslechněte pokyny.

Zmáčkněte "CC" pro titulky (pokud nefungují,
stiskněte ozubené kolečko, zvolte "titulky" a dejte "české")

Teď se podívejte na ukázku cvičení, abyste věděli, co ve které fázi dělat.

Zmáčkněte "CC" pro titulky (pokud nefungují,
stiskněte ozubené kolečko, zvolte "titulky" a dejte "české")

Teď jste připraveni na praxi. Tady je MP3, kterou si můžete přehrát nebo stáhnout. Najděte si vhodné místo v přírodě nebo doma. Doporučuji mít prostor alespoň 2 x 2 m, kde nebudete následujících 45 minut rušeni. Pak si pusťte MP3 a začněte.

Toto cvičení je nejdelší z celého kurzu. Je důležité jím projít, aby bylo vaše tělo připraveno na další fáze našeho programu. Můžete ho projít dnes a zvu vás k tomu, abyste ho udělali také v dalších 2 dnech. Ve čtvrtek vám předám další cvičení, ale do té doby – prozkoumejte tok energie ve svém těle a jak se s každým dalším dnem cvičení mění váš životní pocit.

Pokud chcete, můžete se připojit, sdílet a ptát se v naší soukromé facebookové skupině pro tento kurz. Hlavním jazykem je v ní angličtina, ale můžete do ní psát i česky – jednak tu je více českých účastníků a jednak fb disponuje překladačem a každý komentář si můžete jedním kliknutím přeložit.

Najdete jí zde: