Swami Anahata Academy

Lang

Probuzené
Mužství -
živý
workshop

Lang

AKTIVUJ SVŮJ PLNÝ POTENCIÁL JAKO MUŽ

v nejúspěšnějším živém workshopu
Swamiho Anahaty

PROBUZENÉ MUŽSTVÍ

Press “CC” to view subtitles

Vezmi si zpět své mužství

Tento intenzivní trénink je založený na osobní práci s více než 3 000 muži. Postavíš se do své síly, citlivosti a pravé přirozenosti. Naučíš se sdílet své největší dary s dalšími muži, ženami i světem.


Rozhodnutí jít na tento trénink je volbou znovu najít své jedinečné mužství a žít ve svém plném vědomí.

August 16th - 20th

Live intense training

Skalka 22, Czech Republic

"Právě teď je doba, kdy se jako muži dokážeme spojit -
opustit stará paradigmata strachu, studu a viny kolem svého mužství
a obnovit svou sílu.
"

V každém z modulů tohoto tréninku získáš

KONKRÉTNĚ

Otevřeš svou sexuální sílu

Rozpustíš potlačené emoce

Rozvineš schopnost být přítomný a soustředěný

Pozvedneš svou sebedůvěru

Přijmeš svou citlivost

Budeš sdílet, tvořit a oslavovat své mužství

Představ si...

„...že jsi součástí vědomého kruhu mužů, kde sdílíte své dary.

Cítíš rozhodnost,
máš sílu čelit výzvám.
Když potřebuješ, dostáváš velkou mužskou podporu
a cítíš klid dokonce i v náročných situacích.

Nemáš strach oslovovat ženy, být ve své energii před druhými, vědomě jít za svými cíli. Na ničem z toho ale nejsi závislý. Neobáváš se, co bude, ani neřešíš očekávání druhých. Jsi sám sebou
- probuzený muž ve své plné síle.“

To si zasloužíš
a můžeš s tím začít právě teď!

Aktuální modul kurzu

Probuzený muž
3-7 červenec 2024

V této části tréninku se věnujeme probuzení tvého potenciálu. Zjistíš, jak být zároveň mocný i zranitelný. Začneš jednat s otevřeným srdcem, upřímností a otevřeností, zároveň přijmeš i svou divokost a hravost. Integruješ svou stinnou a světlou stránku a tvá slova a činy začnou být v naprostém souladu.

Projdeš tantrickými meditacemi a rituály, které otevřou tvou korunní čakru univerzálnímu vědomí. Naučíš se věřit svému vnitřnímu guruovi a otevřeš se vnitřnímu božskému průvodci. Právě tady dojde k pravé oslavě mužství: Muži se setkají a vzájemně se naplní přítomností a silou. Naučíme se, jak jeden druhého podpořit – s hravostí a radostí. A pravý muž v tobě – v celé své vznešenosti – se probudí.

Mistrovství Sexuality
2-6 říjen 2024

Na tomto semináři budeme objevovat své napojení na sexualitu, ukotvení v přítomnosti, peníze a svou divokou erotickou stránku. Pravdou je, že příroda nás muže obdařila třikrát silnější sexuální touhou. Celý náš mozek zaplavují hormony, které nás nutí milovat se často a pravidelně a hledat v sexu svou sílu.

V tomto modulu dojdeme skrze tantrická a Taoistická cvičení, dech a pohyb, k probuzení tvé sexuální energie. Naučíš se s ní pracovat, přemisťovat jí v těle a otevřít s ní své energetické kanály – čakry. Teprve pak poprvé prožiješ opravdovou extázi milování. Staneš se multi-orgasmickým mužem, který si hraje s vrcholy a údolími milování a v posteli vydrží hodiny. Dokážeš se také snáz vyrovnat se sexuálními a zdravotními neduhy jako předčasná ejakulace, erektilní dysfunkce, a ovládneš své návyky kolem pornografie.

Objev volání své duše
duben 2025 (bude upřesněno)

Tady se plně naučíš zůstat v přítomnosti. Projdeš kmenovými rituály, meditacemi a zasvěceními ze starodávné Indie a Tibetu a objevíš svůj skutečný smysl života na planetě. Pak můžeš žít v pravdě a svobodě a objevovat stále víc, kdo doopravdy jsi. Umožní ti to najít upřímnost, jasnost, být přímý a pokorný zároveň. Také se díky tomu vzdáš se omezujících přesvědčení, které ti už neslouží.

Hormon testosteron nám mužům říká, že máme být zaměření na cíl, teritoriální a soutěživí, svalnatí, sexuálně plodní… Tady se naučíš, jak prožívat svou testosteronem naplněnou přirozenost v bratrství s dalšími muži. Jak nacházet tvůrčí cesty k řešení konfliktů a zdravě projevovat svou chuť soutěžit. Otevřeš velký zdroj energie ve svém solar plexu a tím získáš mnohem větší kapacitu čelit výzvám. Díky tomu budeš schopen držet bezpečný prostor pro sebe i své blízké.

Co říkají muži

o workshopech Swamiho Anahaty

„Anahatův způsob učení mě okamžitě inspiroval a stal se pro mě jedním z nejvíc inspirujících učitelů, se kterými jsem se vůbec setkal. Pokorný a jemný, přitom odhodlaný, entuziastický a divoký – dokáže vás přivést k vnitřní svobodě“

Arnoldo, Finsko

Zapni “CC” pro titulky

“Byla to opravdu silná a hluboká cesta. Běžně se takovým věcem spíš vyhýbám, ale tohle byla absolutně nejlepší zkušenost. Získal jsem tolik sebedůvěry, dokázal pustit tolik vzteku a strachu… a teď cítím, jak má energie stoupá a opravdu vibruje v celém mém těle!

Změnilo to můj pohled na mě i na ženy. A tolik mi to pomohlo – cítím sílu, cítím sebevědomí a cítím své srdce.

Klaus, Německo

Martin, Česká republika

Jaká je cena?

Tento workshop je nejsilnějším mužským tréninkem Swamiho Anahaty.
Pomůže ti najít tvou skutečnou sílu a zakořenit v ní.

Můžeš začít kterýmkoliv modulem

MISTROVSTVÍ SEXUALITY 2.-6.10.

9 500,- Kč

Zaplať zálohu 5 000 a zbytek na místě.

*cena nezahrnuje ubytování a stravu na 5 dní -
5 200 Kč, které uhradíš na místě

JEDEN MODUL

9 500,- Kč

Zaplať zálohu 5 000 a zbytek na místě.

*cena nezahrnuje ubytování a stravu na 5 dní -
5 200 Kč, které uhradíš na místě

2 MODULY

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - ZÍSKEJ 2 MODULY LEVNĚJI:

19 000 Kč

16 500 Kč

*cena nezahrnuje ubytování a stravu - 5 200 Kč za každý modul, které uhradíš na místě

Jak to funguje?

Tento kurz má nyní poslední modul, kterého se lze zúčastnit - je to Mistrovství Sexuality 2-6 října 2024 v meditačním centru Skalka u Doks 22, uprostřed přírody. Seminář je tlumočen do češtiny.


Po zaslání zálohy 5 000 Kč je tvé místo potvrzené. Zbytek peněz uhradíš při příjezdu na akci.

Další ohlasy účastníků

Užil jsem si propojení legrace a velkého odhodlání – a moudrosti, která z toho vyšla. Myslím že pro muže je velmi důležité dotknout se svých emocí a poznat všechny stránky, které má. A worskhop s Anahatou mi právě tohle umožnil.

Jde do hloubky, přitom je hravý a pro mě to byl ten nejcennější přínos. Jsem docela “hlavový typ” a proto mě ta cvičení donutila jít do toho naplno a bylo to skvělé!

Vesa, Finsko

Paul, Spojené Království

Zapni “CC” pro titulky

Tomáš, Česká republika

„Není to o tom, že by nás Anahata učil, jak být mužem. Je to o tom, být si vědom, co to mužství je – a taky co je ženství – a jak se z toho můžeme poučit a růst. To, jak vede workshopy – je to jemné, ale velmi silné.

Simon, Švýcarsko

Klaus, Německo

Zapni “CC” pro titulky

Postav se do své síly teď

Důležitá rozhodnutí se v našem životě dějí vždy "teď nebo nikdy". Překonej strach a pochybnosti a zjisti, proč ses narodil jako muž. Jaké dary a možnosti jsou ve tvém těle a duši.

Toto je pozvání být součástí upřímného, pravdivého a posilujícího kruhu mužů.

Postav se do své plné síly a buď oporou - své partnerce, druhým a hlavně sobě.

Propoj svojí mocnou sexuální energii se svojí duší a uzdrav sebe i svět.

Tvá jedinečná možnost a šance je teď:

⤵︎

Máš otázky? Napiš nám.
amt@swamianahata.com