Swami Anahata Academy

SEXUÁLNÍ MISTROVSTVÍ PRO MUŽE

Modul 2 - Část 2:

Cvičení - Tantra Kriya Yoga Dýchání

Teď vám popíšu a předvedu dnešní cvičení. Níže najdete také MP3 nahrávku, kterou si můžete k cvičení pustit a nechat se jí vést. Je v ní hudba a hlas, který vás povede. Cvičení vám pomůže pročistit emoce a obnoví vaší životní energii.

Modul 2
- rozcestník

Část 1 – Lekce: Základy Plynutí Emoční Energie

⤵︎

Nejdříve si poslechněte pokyny.

Zmáčkněte "CC" pro titulky (pokud nefungují,
stiskněte ozubené kolečko, zvolte "titulky" a dejte "české")

Teď se podívejte na ukázku cvičení, abyste věděli, co ve které fázi dělat.

Zmáčkněte "CC" pro titulky (pokud nefungují,
stiskněte ozubené kolečko, zvolte "titulky" a dejte "české")

Nyní jste připraveni cvičit. Tady je MP3 nahrávka, kterou si můžete přehrát nebo stáhnout. Najděte si ke cvičení vhodné místo v přírodě nebo doma. Doporučuji mít prostor alespoň 2 x 2 m, kde nebudete následujících 15 minut rušeni. Zajistěte si měkkou podlahu (na matraci nebo v trávě, pokud jste v přírodě) a pokud se vám často točí hlava, cvičte v sedě. Teď můžete přehrát MP3 a začít.

Toto cvičení je krátké, ale jeho účinky jsou opravdu silné. Můžete ho dělat každé ráno nebo dokonce i víckrát denně. Je jen na vás, jestli se rozhodnete cviky zkombinovat a cvičit každý den všechny 3 nebo jen tento. Doporučuji ale cvičit Tantra Kriya jógu aspoň po následující 3 dny – tak budou účinky největší.

Ve čtvrtek vám dám další cvičení a pokud budete chtít, můžete sdílet a ptát se v naší soukromé facebookové skupině pro tento kurz: