Swami Anahata Academy


Přestaň skrývat svou sexuální sílu.

Staň se tím nejúžasnějším milencem pro svou ženu.

Získej její důvěru.

AKTIVUJ SVŮJ PLNÝ POTENCIÁL JAKO MUŽ!

Vítej v transformačním
online workshopu Swamiho Anahaty

SEXUÁLNÍ MISTROVSTVÍ PRO MUŽE

Zapni “CC” pro české titulky

Divoký, silný a přítomný

Tento 3-týdenní intenzivní trénink je založený na osobní zkušenosti s více než 3 000 muži. Zaměřuje se na to, aby ses jako muž cítil silný, asertivní a přítomný - v sexuálním životě a ve tvém vztahu k ženám.

Získáš vedení a cvičení, díky kterým se staneš divokým a sebevědomým milencem a zároveň silným a vědomým alfa mužem ve svém životě.

Kurz je otevřený právě teď

Online

Jazyk: Česky nebo anglicky (zvolíš si)

"Mé jméno je Swami Anahata a zasvětil jsem 18 let života Tantře. Teď toto učení chci přinést k vám - jednoduchým, přesto velmi účinným způsobem.

V tomto kurzu získáš

KONKRÉTNĚ

Pročistíš své bloky kolem sexuality

Pustíš potlačené emoce z minulosti

Otevřeš svůj multiorgasmický potenciál

Zvýšíš výkonnost v posteli a rozšíříš schopnost cítit potěšení

Porazíš závislost na pornu

Osvojíš si 3 komunikační klíče pro lásku a vztahy

Na okamžik se zastav...

„... představ si silnou energii, která proudí celým tvým tělem. Vyzařuješ jí, lidé kolem tebe jí cítí.

Když přijdeš ke své ženě, jeden dotyk stačí, aby byla vzrušená. Otevíráš její energii a její srdce. A vnímáš ohromnou radost ve svém těle. Můžeš dělat cokoli chceš bez studu a pocitu viny. Jsi prostě tím, kým jsi -

mocným vědomým mužem ve své plné síle.“

Toto si zasloužíš
a můžeš toho dosáhnout právě teď!

Jaká jsou témata kurzu

Ovládnutí tělesné energie

Naučíš se tantrické a taoistické praktiky, které aktivují energii celého těla. Díky tomu ucítíš sexuální energii ve všech částech svého těla a otevřeš své erotogenní zóny. Energie z tebe bude vyzařovat a staneš se silnějším, atraktivnějším a sebevědomějším – mezi lidmi i se ženami.

Emoční očista

Uvolníš potlačené emoce z minulosti a překonáš staré paradigma studu, strachu a viny kolem mužské sexuality. Díky tomu se multiorgasmická energie dostane do celého tvého těla, objevíš svou skutečnou sílu a budeš se moci mnohem více otevřít ženám a otevřít je sobě.

Sexuální mistrovství

Osvojíš si 3 klíče a s nimi dosáhneš mistrovství ve vytváření a vedení sexuální energie. Objevíš v sobě hlubokou živelnou sílu, osvobodíš se od stresu mysli a staneš se plně soustředěným a přítomným – to je věc, po které u milence touží každá žena ze všeho nejvíc. Osvobodí tě to a umožní ti stát se skutečným mužem v posteli i v životě.

Co říkají muži

o workshopech Swamiho Anahaty

„Anahatův způsob učení mě okamžitě inspiroval a stal se pro mě jedním z nejvíc inspirujících učitelů, se kterými jsem se vůbec setkal. Pokorný a jemný, přitom odhodlaný, entuziastický a divoký – dokáže vás přivést k vnitřní svobodě“

Arnoldo, Finsko

“Byla to opravdu silná a hluboká cesta. Běžně se takovým věcem spíš vyhýbám, ale tohle byla absolutně nejlepší zkušenost. Získal jsem tolik sebedůvěry, dokázal pustit tolik vzteku a strachu… a teď cítím, jak má energie stoupá a opravdu vibruje v celém mém těle!

Změnilo to můj pohled na mě i na ženy. A tolik mi to pomohlo – cítím sílu, cítím sebevědomí a cítím své srdce.

Klaus, Německo

Zapni”CC” pro titulky.

Jaká je cena?

Workshop obsahuje:
7 podrobných lekcí, 5 praktických cvičení, 5 meditací, podpůrnou skupinu a 1 živý webinář na konci kurzu.

Tyto 3 týdny vedení a růstu stojí
1/3 ceny živého retreatu s Anahatou

4 690,- Kč

Pokud chceš doopravdy otevřít svůj sexuální potenciál, jsi vítán:

NEBO

*tato nabídka platí do 17. září.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Jak to probíhá?

Workshop pro tebe začne hned po zaplacení částky.

Od té doby dostaneš každé 3 dny nový materiál - lekci, cvičení nebo meditaci. Kurz má 2 jazykové verze - česky a anglicky.

Během 3 týdnů se naučíš, jak zvýšit svojí sexuální sílu a dosáhneš významných pokroků.

V průběhu celého workshopu budeš mít přístup k uzavřené podpůrné skupině, kde můžeš sdílet své výzvy a úspěchy, nebo se ptát na otázky.

Workshop končí Anahatovým webinářem, kde budete moct sdílet a zároveň vás navede na další cestu.

Navíc dostaneš

SILNÉ BONUSY

#1 Anahatův webinář

Na konci 3 týdnů Anahata uspořádá speciální webinář pouze pro účastníky workshopu. Vysvětlí, jak nejlépe přenést účinky cvičení do každodenního života. Budeš se moct také živě ptát a půjde tak o skvělé zakončení programu. Tento speciální webinář získáš ke kurzu zdarma.

#2 Uzavřená podpůrná skupina

Získáš jedinečnou příležitost spojit se se svými bratry, kteří usilují o to samé – růst vědomé mužské energie. Vzájemně se podpoříte a mohou tak vzniknout silná pouta, která ti umožní vytěžit z workshopu ještě víc.

#3 Mp3 ke každému cvičení

Jako zvláštní bonus přidáváme audio nahrávku ke každému z cvičení tohoto workshopu. Díky tomu můžeš jít do praxe, kdykoli budeš potřebovat, a budeš mít jistotu a podporu. Nahrávky dostáváš jako dar zdarma.

Tato nabídka přichází se zárukou tvé spokojenosti. Tvoříme programy, které přinášejí výsledky, proto od nás máš 30denní záruku vrácení peněz. Pokud do toho půjdeš a nedosáhneš pokroku, pošli nám e-mail a náš tým ti vrátí peníze zpátky.

Otázky?

Přístupy jsou natrvalo. Přestože kurz projdeme společně během 3 týdnů, můžeš si jít svým tempem a budeš mít přístup navždy. Díky tomu se můžeš vrátit k materiálům a cvičit kdykoli chceš.

Čeština a angličtina – podle tvého výběru (kurz má 2 verze mezi kterými můžeš přepínat). Anahata mluví anglicky, ale videa jsou s českými titulky, všechny psané texty kurzu jsou pro tebe v češtině a mp3 nahrávky jsou také česky.

Je doporučené mít v průběhu 3 týdnů workshopu 30 minut denně.

Ano. Tento kurzu funguje skvěle pro svobodné muže stejně jako pro ty, kteří mají vztah. Hlavní záměr je rozvinout TVOU sexuální sílu a zdatnost a toho si všimnou všechny ženy ve tvém okolí – ať už partnerky nebo jiné.

Ne. Všechna cvičení a meditace jsou určeny samostatně pro tebe. Můžeš je samozřejmě využít ve svém milostném životě, ale jejich trénink budeš provádět hlavně o samotě.

To je na tobě. Jde o soukromou skupinu na facebook a můžeme doporučit, aby ses přidal. Je to totiž skvělá cesta, jak se propojit s dalšími na stejné cestě. Můžeš tak získat podporu, odpovědi a vytěžit z workshopu ještě víc. Ale nikdo tě nebude nutit a rozhodnutí je jen na tobě.

Ne. Nemusíš mít žádné sousející znalosti ani zkušenosti. V kurzu pracujeme s hlubokými a vysoce účinnými cvičením, ale všechny jsou vysvětleny jednoduše a do detailu, takže je snadno zvládneš – bez ohledu na tvé předchozí zkušenosti.

Další ohlasy účastníků

Užil jsem si propojení legrace a velkého odhodlání – a moudrosti, která z toho vyšla. Myslím že pro muže je velmi důležité dotknout se svých emocí a poznat všechny stránky, které má. A worskhop s Anahatou mi právě tohle umožnil.

Jde do hloubky, přitom je hravý a pro mě to byl ten nejcennější přínos. Jsem docela “hlavový typ” a proto mě ta cvičení donutila jít do toho naplno a bylo to skvělé!

Vesa, Finsko

Paul, Spojené Království

Zapni “CC” pro titulky

„Není to o tom, že by nás Anahata učil, jak být mužem. Je to o tom, být si vědom, co to mužství je – a taky co je ženství – a jak se z toho můžeme poučit a růst. To, jak vede workshopy – je to jemné, ale velmi silné.

Simon, Švýcarsko

Klaus, Německo

Zapni “CC” pro titulky

Pojď právě teď

Je to naše mužská přirozenost - riskovat, dělat odvážné kroky a žít naplno. Teď je čas, aby ses rozhodl, jestli zůstaneš u starých zvyků a pochyb, nebo se položíš do něčeho nového.

Objev svou sexuální sílu a staň se silným a sebevědomým milencem, který vyzařuje své vnitřní světlo do světa.

Otevíráme ti tuto jedinečnou příležitost s jedním z nejzkušenějších učitelů, osvědčenými technikami a moudrostí starověké Tantry. Navíc stojí jen 1/3 toho, co bys zaplatil na Anahatově živém retreatu - 4 690 Kč, tak se vydej na tohle dobrodružství a uspěj teď.

⤵︎

NEBO

*nabídka platí do 17. září.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Máš otázky? Napiš nám.
anahata@swamianahata.com